Akıl ve Zeka Oyunları Programı

 

Bu programın amacı; öğrencilerimizin bilişsel becerilerini arttırma,dikkat dağınıklığını önleme,yaratıcı düşünmeyi ve kalıcı öğrenmeyi sağlama, problem çözümünde farklı düşünme ,özgün stratejiler geliştirmesidir.

Aynı zamanda bireysel çalışma ve grup çalışmalarında öğrencilerin kendi potansiyellerini daha iyi tanımaları ve geliştirmeleri gibi kazanımların sağlanmasıdır.

Programdaki derslerin uygulamalı olması öğrencilerin aktif olmasına ve yaparak yaşayarak öğrenmenin gerçekleşmesine olanak sağlar.

Öğrenciler bu sayede sosyal beceriler kazanarak rekabet edebilme yeteneklerini geliştirir ve duygularının sorumluluğunu almayı öğrenirler. Aynı zamanda liderlik özellikleri gelişirken disiplin ve düzenli çalışma alışkanlığı kazanırlar. En önemlisi ise tüm bunları eğlenerek oyunlarla öğrenirler.

Archives

Categories

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Choose Demos Submit a Ticket Purchase Theme

Pre-Built Demos Collection

Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.

Cryptocurrency
Business Construction
Business Coach
Consulting
Immigration
Finance 2
Corporate 1
Corporate 2
Corporate 3
Consulting
Business 1
Business 2
Business 3
IT Solution
Tax Consulting
Human Resource
Life Coach
Marketing
Insurance
Finance RTL
Marketing
Consulting
Consulting
X