Birebir/Online/Grup Matematik Programı

 

Matematik dersi; birçok öğrencinin korktuğu, bu derse önyargiyla yaklaşıp ‘ben zaten yapamıyorum’ hissine kapıldığı ve kimi zaman ‘kendini gerçekleştiren kehanet’le sonuçlanarak ne yazık ki öğrencilerin tüm akademik hayatını etkileyen bir hal alabiliyor. Peki çocuğumuza matematiği sevdirmek adına neler yapılabilir, anne babalar bu konuda nasıl bir yol izlemelidir?Biz MY Eğitim Danışmanlık olarak nasıl bir hizmet veriyoruz?
İlk olarak velimiz ve öğrencimizle bir öngörüşme gerçekleştiriyoruz.Bu öngörüşmede velinin ve öğrencinin beklentileri, öğrencinin hedefleri, akademik yeterliliği, potansiyeli üzerine konuşup ders programımızı yapıyoruz.
Daha sonra ilk planlanan tarihte dersimize başlıyoruz. Sonraki derslerin içeriğini belirlemede yol gösterici olacak ilk dersimiz; daha çok öğrencinin eksiklerini belirlemeye yönelik oluyor ve sonrasında kişiye özel programlarla süreç devam ediyor. Her ders sonrası mutlaka veli bilgilendirmesi yapılıp ders ve öğrencinin gelişimi hakkında veliye bilgi veriliyor.

Archives

Categories

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Choose Demos Submit a Ticket Purchase Theme

Pre-Built Demos Collection

Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.

Cryptocurrency
Business Construction
Business Coach
Consulting
Immigration
Finance 2
Corporate 1
Corporate 2
Corporate 3
Consulting
Business 1
Business 2
Business 3
IT Solution
Tax Consulting
Human Resource
Life Coach
Marketing
Insurance
Finance RTL
Marketing
Consulting
Consulting
X