Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı

 

4. sınıftan itibaren 12. sınıf ve mezun öğrenci grubuna kadar her kademeden öğrenci ve veliye hizmet sunduğumuz danışmanlık programında ilk olarak veli ve öğrencimizi tanımaya yönelik bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Böylelikle veli ve öğrencimizin danışmanlık istediği konu hakkında bilgiler ediniyoruz. Koçluk ve danışmanlık hizmeti çok kapsamlı, sabır ve zaman isteyen,uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Bu programda her hafta düzenli olarak öğrenci ile belirlenen saatlerde görüşme gerçekleştirilir, gerekli görüldüğü durumlarda veli de öğrenciden ayrı olarak seansların bir parçası olarak sürece dahil edilir.

Öğrenciyi tanıma,var olan problem ya da süreç içerisinde karşılaşılması olası durumlar için rehberlik ederken çeşitli envanterlerden faydalanılır. Öğrenci ve velinin programdan beklentisi doğrultusunda sınav kaygısı ve başa çıkma yolları,öfke kontrolü,kariyer danışmanlığı,akademik benlik kavramı oluşturma,ders programı,konu takibi gibi çalışmalar yapılır.

Archives

Categories

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Choose Demos Submit a Ticket Purchase Theme

Pre-Built Demos Collection

Consultio comes with a beautiful collection of modern, easily importable, and highly customizable demo layouts. Any of which can be installed via one click.

Cryptocurrency
Business Construction
Business Coach
Consulting
Immigration
Finance 2
Corporate 1
Corporate 2
Corporate 3
Consulting
Business 1
Business 2
Business 3
IT Solution
Tax Consulting
Human Resource
Life Coach
Marketing
Insurance
Finance RTL
Marketing
Consulting
Consulting
X